JBU Formænd gennem tiden


Wolfgang Classen
Marts 1964 - December 1965
Poul Erik Larsen
Januar 1965 - Juni 1966
Per Nørgaard
Juni 1966 - Marts 1990
Kirsten Hedegaard
Marts 1990 - Marts 1996
Claus Holm
Marts 1996 - Marts 2000
Kai Svendsen
Marts 2000 - Maj 2003
Nils Jensen
September 2003 - November 2003
Kirsten Hedegaard
Marts 2004 - Marts 2006
Jan Filbært
Marts 2006 - September 2007
Aksel Jensen
September 2007 - Marts 2008
Niels Kr. Pedersen
Marts 2008 - Marts 2010
Kurt Jensen
Marts 2010 - Marts 2014
Lars Nielsen
Marts 2014 - Marts 2016
Vinnie Mortensen
Marts 2016